Divadlo

Divadlo v amfiteátru

Na sezonu 2017 jsme pro vás připravili premiérovou crazy komedii ve stylu divokého západu s názvem SEDM STATEČNÝCH OPĚT ZASAHUJE!

Znovu ožívá příběh našich dědů a otců, kdy stateční hrdinové jako byl Chris Adams, Vin a o něco mladší pistolník Chico chránili malou mexickou vesnici před krutým banditou Calverem.

Ten je se svou bandou okrádal o plody zasloužené z těžké práce, ty chudé a bezbranné vesničany. Od těch dob již v řece Rio Grande uplynulo mnoho vody a z našich chrabrých bojovníků se stali staří pánové. Řekněme, senioři na zaslouženém odpočinku v domově pro vysloužilé pistolníky.

Jak je již patrné z názvu, pistolníci se po velmi tvrdém tréninku opět vrátí do akce. Vyhledá je skupina teenagerů jako poslední možnost zachránit se před krutým banditou Manuellem Torresem, alias Mačetou! Ten drancuje jejich vesnici se svou bandou a bere jim vše, dokonce i to nejdůležitější pro život, vodu! Víc už prozradit nemohu. Snad jen to, že vás čeká hodina fantastické zábavy, mnoho akčních scén a pyrotechnické efekty. Budeme hlavně útočit na vaše bránice a tuhle velkou legraci bude také střídat silný pocit napětí.

Ukážeme vám, že věk nerozhoduje a že opravdoví hrdinové jsou ti, kteří vítězí svým rozumem.