Kouzelnická show

Kouzelnická show pro celou rodinu

Pokud jste fanouškem kouzel a iluzí určitě vám nemusíme představovat světově známe kouzelníky jako je Copperfiled nebo Harry Houdini. Od července do konce srpna budete mít možnost vidět unikátní kouzelnickou show MAGIC Soukup is Houdini z dílny předního českého kouzelníka a iluzionisty MAGIC Soukupa, který vás vtáhne do světa kouzel a iluzí, kde nemožné se stává skutečností.

Show je navržená tak, aby si na své přišli jak děti tak i dospělí. Houdinimu se přezdívalo ,,král pout'', jelikož se dokázal dostat ze všeho možného i z cely smrti nebo sudu plovoucím po vodě až k vodopádu. Nyní vám mladý iluzionista MAGIC Soukup předvede nemožné úniky ze svěrací kazajky, kouzla popírající fyzikální zákony a pro ty nejmenší kouzla i s živou slepicí či králíkem. Všichni diváci budou mít možnost se interaktivně zapojit do show a rozhodnout jak celá show skončí, únikem iluzionisty nebo jeho uvězněním až do konce.

To vše a mnohem více uvidíte každý den od července do konce srpna ve Western parku Boskovice dle aktuálního programu divadla.

Časy představení:

Představení je možné vidět dle aktuálního programu, který naleznete zde.

Ceny vstupenek na show

Dítě80 Bo$
Dospělý 100 Bo$
Rodina 2+2300 Bo$
Držitel průkazu ZTP + doprovodzdarma

Z každé prodané vstupenky je darována 1 Kč na léčbu Dominiky Palkechové. Více informací o projektu se dozvíte zde.

Navíc máte možnost navštívit unikátní Školu kouzel

Vždy vás a vaše děti zajímalo jak to jen ten kouzelník dělá? V Boskovicích v divadle The Magic Theatre se budete moci trochu podívat pod pokličku a naučit se i několik jednoduchých kouzel, se kterými budete schopni pobavit nejen svojí rodinu, ale i kamarády. V divadle je pro vás také otevřen malý kouzelnický obchod s kouzelnickými rekvizitami spolu s museem kouzel.

Cena školy kouzel

1 osoba100 Bo$