Saloony
a občerstvení

Nekuřácká restaurace Saloon 1870

Stylová restaurace přímo v samém srdci Western parku, která Vás vtáhne do atmosféry Divokého západu kolem roku 1870. Saloon 1870 nabízí tradiční i stylová jídla, ochutnat můžete například kuřecí stehna po kovbojsku, vepřové výpečky se zelím a bramborovými knedlíky nebo sladké šišky s mákem či ovocné knedlíky a další kovbojská jídla. Přivítá Vás vždy usměvavá, stylově oblečená obsluha, která Vás příjemně naladí. Saloon 1870 je otevřen celoročně a mimo jiné nabízí i prostor pro pořádání školení a firemních akcí, oslav rodinných sešlostí i svateb. Zařizujeme a organizujeme různá pohoštění, party a soukromé oslavy, svatební hostiny, obchodní schůzky a firemní oslavy. Na přání klienta vytvoříme příjemný den či večer se skvělou zábavou, programem a občerstvením. Náš personál vybere a navrhne ten nejlepší průběh vašich oslav, naši kuchaři připraví lahodná jídla z těch nejčerstvějších potravin a naši číšníci Vám je s radostí naservírují Jestli máte o firemní akci u nás zájem, neváhejte nás kontaktovat a zarezervovat si termín.

Malá vrchní terasa
40 míst
Spodní část restaurace
40 míst
Velká vrchní terasa
80 míst
Letní zahrádka
48 míst


Saloon Four Roses

Menší stylová restaurace hned u vstupu do Western parku. Four Roses nabízí rychlé občerstvení pro děti i dospělé a hlavně vynikající ledovou kávu.

Nekuřácká mexická hospůdka Desperado

Menší stylová hospůdka přímo na Main street. Desperado nabízí stejně jako Four Roses rychlé občerstvení pro děti i dospělé a hlavně vynikající ledovou kávu.

Lokomotiva gril

U speciální gril lokomotivy vám připravíme k obědu grilovaná žebra, kuřecí špízy, vepřovou krkovici nebo např. pečenou rybu.