Hotel Western park v Boskovicích hodnocení
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "Boskovice Western" Insert the code below on: https://www.youtube.com/user/Western643 ----------------------------------------------------------------------------------------------

Praktické informace

Sezóna 2022 začíná 2. července a končí 28. srpna. Denní program budeme hrát každý den kromě pondělí. V pondělky bude areál městečka otevřený k prohlídce zdarma. Představení Vinnetou budeme hrát o prázdniných každé úterý, pátek, sobotu a neděli. 

Denní program hlavní sezóny pro měsíce červenec a srpen 2022:

10.00      Otevření městečka
11.00 Main Street Show I.
13.00 Main Street show II.
14.00 Geronimo - pevnost Apačů          (představení s koňmi v jezdecké aréně)
15.30 Main Street Show III.
18.00 Vinnetou
                                                                                                                                              
V některé soboty 20.00 bude v Saloonu 1870 Country Bál se živou hudbou. 

Parkování

Hosté ubytovaní v apartmán hotelu parkují u bungalovů, kde mají vyhrazená parkovací místa za 50 Kč/den. Majitelé 1 m2 parkují u bungalovů zdarma. Pro návštěvníky města, kteří nejsou ubytováni v areálu máme připraveno více jak dvě stě parkovacích míst před vstupem do areálu městečka. Parkoviště je zpoplatněno částkou 50 Kč/den. Pokud je vozidlo opatřeno samolepkou propagující westernové městečko Boskovice, je cena parkování snížena na 20 Kč/den. Parkoviště je monitorováno kamerovým systémem městské policie Boskovice.

Měna

Boskovický dolar. 10 BD (Bo$) = 10 CZK. Na území městečka se nachází směnárny v dostatečném počtu. Při platebním styku není akceptována jiná než místní měna. Směnárenské služby nejsou zpoplatněny. Přebytek dolarů je bez problémů opět možno bez poplatku směnit zpět. Dolary jsou raženy z kvalitních mincovních bronzů a menší hodnoty se často stávají pěkným suvenýrem, nebo součástí numismatických sbírek.

Pes

Pejsci do areálu mohou pouze na vodítku. 

Ubytování

Rekreační poplatek je 7 Kč/osoba/noc.

Veškeré ubytování má check-in od 15:00 a check-out do 10:00.

Pracovní doba recepce

V této době se dovoláte na tel. 739 000 259.

Po - Ne 10.00 - 18.00

Zmeškané hovory vyřídíme následující den.

Mimo hlavní sezónu je apartmán hotel pro veřejnost uzavřen. 

OTEVÍRACÍ DOBA

Areál je k prohlídce otevřen celoročně. 

V hlavní sezóně je městečko otevřeno od 10.00. Atrakce a restaurace jsou v provozu do 18.00.

Představení Vinnetou hrajeme od 18.00 do 19.30. 

BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP

Do areálu je bezbariérový přístup.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ MÍSTA V OKOLÍ

Sportpark Boskovice

Koupaliště Červenka v Boskovicích

Zámek Boskovice

Punkevní jeskyně a propast Macocha

Zámek Kunštát

Hosté ubytovaní v apartmán hotelu parkují přímo pod oknem svého bungalovu, kde mají vyhrazené místo k parkování. Parkování je povoleno pouze u zadní části budov, tak aby z čelní strany nebylo narušeno kouzlo místa. Majitelé jednoho metru čtverečního našeho města parkují za 20Kč/den, ostatní za poplatek 50Kč/den. Pro návštěvníky města, kteří nejsou ubytováni v areálu máme připraveno více jak dvě stě parkovacích míst před vstupem do areálu městečka. Parkoviště je zpoplatněno částkou 50Kč. Pro majitele jednoho metru čtverečního našeho města je parkování na tomto parkovišti zpoplatněno částkou 20Kč, pokud je vozidlo opatřeno samolepkou 1.soukrome město. Parkoviště před městečkem je monitorováno kamerovým systémem městské policie Boskovice. Parking vozů u apartmánů si hlídají z okna samotní hosté. Vstup do areálu městečka je volný ve všech měsících v roce, kromě ČERVENCE A SRPNA, kdy v městečku probíhá HLAVNÍ PROGRAM ROKU zážitková hra ZLATÁ HOREČKA. Září až červen vstup do arealu zdarma. V parku se platí pouze za vybrané jednotlivé atrakce a představení dle vlastního výběru.

Červenec a Srpen se platí za specialní povolení k pobytu, neboli Vízum 200kč/osoba a dále pak jednotlivé atrakce a představení. Získané povolení k pobytu se platí pouze jednou a platí i pro opakované návštěvy v jednom roce. Povolení k pobytu se vydává na jméno a jeho platnost kontrolují Šerifové města. Vízum,neboli povolení k pobytu se dá získat také zdarma na vyžádání od některého našeho Ambasadora. A nebo zakoupit při specialních akcích na internetu.

Ambasadorem našeho města je hráč naší zážitkové hry ZLATÁ HOREČKA, který plní druhou úroveň naší HRY a snaží se rozdáváním víz zdarma, získat jeden metr čtvereční našeho města.

AMBASADORA SEŽENETE ZDE