Hotel Western park v Boskovicích hodnocení
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "Boskovice Western" Insert the code below on: https://www.youtube.com/user/Western643 ----------------------------------------------------------------------------------------------

Praktické informace

                                                                                                                                              

Parkování

Hosté ubytovaní v apartmán hotelu parkují u bungalovů, kde mají vyhrazená parkovací místa za 100 Kč/den. Majitelé 1 m2 parkují u bungalovů zdarma. Pro návštěvníky města, kteří nejsou ubytováni v areálu máme připraveno více jak dvě stě parkovacích míst před vstupem do areálu městečka. Parkoviště je zpoplatněno částkou 100 Kč/den. Parkoviště je monitorováno kamerovým systémem městské policie Boskovice.

Měna

Boskovický dolar. 10 BD (Bo$) = 10 CZK. Na území městečka se nachází směnárny v dostatečném počtu. Při platebním styku není akceptována jiná než místní měna. Směnárenské služby nejsou zpoplatněny. Přebytek dolarů je bez problémů opět možno bez poplatku směnit zpět. Dolary jsou raženy z kvalitních mincovních bronzů a menší hodnoty se často stávají pěkným suvenýrem, nebo součástí numismatických sbírek.

Pes

Pejsci do areálu mohou pouze na vodítku. 

Ubytování

Rekreační poplatek je 7 Kč/osoba/noc.

Veškeré ubytování má check-in od 15:00 a check-out do 10:00.

Pracovní doba recepce

V této době se dovoláte na tel. 739 000 259.

Po - Ne 10.00 - 18.00

Zmeškané hovory vyřídíme následující den.

Mimo hlavní sezónu je apartmán hotel pro veřejnost uzavřen. 

OTEVÍRACÍ DOBA

Areál je k prohlídce otevřen celoročně, program hrajeme v měsících červenec a srpen.

V hlavní sezóně je městečko otevřeno od 10.00. Atrakce a restaurace jsou v provozu do 18.00.

Představení Poklad na stříbrném jezeře hrajeme od 18.00 do 19.40. 

BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP

Do areálu je bezbariérový přístup.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ MÍSTA V OKOLÍ

Sportpark Boskovice

Koupaliště Červenka v Boskovicích

Zámek Boskovice

Punkevní jeskyně a propast Macocha

Zámek Kunštát

Vstup do areálu městečka je volný ve všech měsících v roce, kromě ČERVENCE A SRPNA, kdy v městečku probíhá HLAVNÍ PROGRAM ROKU zážitková hra ZLATÁ HOREČKA. Září až červen vstup do arealu zdarma. V parku se platí pouze za vybrané jednotlivé atrakce a představení dle vlastního výběru.

Červenec a Srpen se platí za specialní povolení k pobytu, neboli Vízum 200kč/osoba a dále pak jednotlivé atrakce a představení. Získané povolení k pobytu se platí pouze jednou a platí i pro opakované návštěvy v jednom roce. Povolení k pobytu se vydává na jméno a jeho platnost kontrolují Šerifové města. Vízum,neboli povolení k pobytu se dá získat také zdarma na vyžádání od některého našeho Ambasadora. A nebo zakoupit při specialních akcích na internetu.

Ambasadorem našeho města je hráč naší zážitkové hry ZLATÁ HOREČKA, který plní druhou úroveň naší HRY a snaží se rozdáváním víz zdarma, získat jeden metr čtvereční našeho města.

AMBASADORA SEŽENETE ZDE