Hotel Western park v Boskovicích hodnocení
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "Boskovice Western" Insert the code below on: https://www.youtube.com/user/Western643 ----------------------------------------------------------------------------------------------

Kanadské sruby

Kanadské sruby

Ubytování v dřevěných kanadských srubech pro nenáročné návštěvníky ve vlastním spacáku. Nabízí přenocování pro milovníky drsnější romantiky. Každý srub je vybaven litinovými kamny s prosklenými dvířky a to znamená, že pokud chtějí nocležníci teplo, musí si co? No, přece nasekat dřevo. Princip je ale takový, že při příchodu do srubu máte dřevo na otop připravené od předešlých nocležníků. Pokud ho spotřebujete, je vaší morální povinností připravit stejnou zásobu dříví pro ty, kteří přijdou po vás. Ve srubech je 8 postelí. Dobrých lidí se všude hodně vejde, ale záleží pouze na Vás, nakolik jste dobří.

WC a voda nejsou ve srubech k dispozici a využívají se veřejné sprchy a WC na hlavním náměstí vzdálené cca 100 metrů od srubů. Před srubem je veřejné ohniště, kde si můžete večery zpříjemnit táborákem nebo grilováním.

Cena srubu za jednu noc je jednotná 3 300 Kč bez ohledu na počet nocležníků.

Cena srubu je bez snídaně. Snídani je možné dokoupit zvlášť.

Majitel jednoho metru čtverečního našeho města smí v tomto případě zaplatit cenu 1.700 Kč. Přestože ve srubu budou nocovat i návštěvníci, kteří nejsou majiteli jednoho metru čtverečního našeho města. Tohle je příklad výjimky, která potvrzuje pravidlo.

Veškeré ubytování má check-in od 15:00 do 18:00 a check-out do 10:00.
Prosím respektujte příjezd do 18:00. Rezervaci držíme nejdéle do 18:00, poté propadá na základě storno podmínek.

Pracovní doba recepce

V této době se dovoláte na tel. 739 000 259 

Po - Ne 10.00 - 18.00

Zmeškané hovory vyřídíme následující den.