Hotel Western park v Boskovicích hodnocení
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "Boskovice Western" Insert the code below on: https://www.youtube.com/user/Western643 ----------------------------------------------------------------------------------------------

Program a akce



Vinnetou a Old Shatterhand jsou vždy tam, kde je jich nejvíce zapotřebí. Vždy přicházejí, když je noc nejtemnější. A je tomu tak i nyní. Jejich příběh v srdcích diváků probouzí to nejlepší z jejich lidství. Připomíná, že čest a důstojnost mají svůj smysl, že je vždy nutné bojovat proti zlu, přestože je šance na vítězství malá, a zejména, že láska, přátelství a porozumění jsou ty nejcennější dary, které si můžeme navzájem dát.


Pojďte s námi do údolí válečníků a hrdinů. Geronimo byl jedním z nejslavnějších. Není to jenom příběh bojovníka  a není to ani oslava vítězství nad bílým dobyvatelem. Síla  a moc válečníka nejsou v tomto příběhu jeho hlavní zbraně.  Ušlechtilé srdce, znalé zákonů přírody ho předurčilo vidět  všechny živé bytosti jako rovné jemu samému. Posvátná úcta k Matce Zemi a všem jejím dětem bez rozdílu mu nakonec pomohla území indiánů zachránit pro potomky svého lidu.


Denní program od 2. července do 28.srpna 2022

10.00             Otevření městečka

11.00             Program na Maint Street

13.00             Program na Main Street 

14.00            GERONIMO

15.30            Program na Main Street

18.00            VINNETOU




Denní program a přestavení GERONIMO hrajeme o prázdninách každý den kromě pondělí. V pondělky je městečko otevřeno jenom k prohlídce, s občerstvením v okýnku U Šedýho Vlka. 

Ostatní restaurace a taky atrakce jsou v pondělky mimo provoz. 



Přestavení VINNETOU hrajeme o prázdninách každé ÚTERÝ, PÁTEK, SOBOTU a NEDĚLI.

Změna programu vyhrazena, při velké nepřízni počasí může být představení z důvodu bezpečnosti diváků zrušeno. Vstupenky bude možné přesunout na jiný termín. 

Těšíme se na vás !

Kalendář akcí

20.8.
od 20:00
Country bál s kapelou LSD

Country bál s kapelou LSD


27.8.
od 20:00
Country bál s kapelou Early Times

Country bál s kapelou Early Times