Hotel Western park v Boskovicích hodnocení

Program a akce

Vinnetou a Old Shatterhand jsou vždy tam, kde je jich nejvíce zapotřebí. Vždy přicházejí, když je noc nejtemnější. A je tomu tak i nyní. Jejich příběh v srdcích diváků probouzí to nejlepší z jejich lidství. Připomíná, že čest a důstojnost mají svůj smysl, že je vždy nutné bojovat proti zlu, přestože je šance na vítězství malá, a zejména, že láska, přátelství a porozumění jsou ty nejcennější dary, které si můžeme navzájem dát.


Pojďte s námi do údolí válečníků a hrdinů. Geronimo byl jedním z nejslavnějších. Není to jenom příběh bojovníka  a není to ani oslava vítězství nad bílým dobyvatelem. Síla  a moc válečníka nejsou v tomto příběhu jeho hlavní zbraně.  Ušlechtilé srdce, znalé zákonů přírody ho předurčilo vidět  všechny živé bytosti jako rovné jemu samému. Posvátná úcta k Matce Zemi a všem jejím dětem bez rozdílu mu nakonec pomohla území indiánů zachránit pro potomky svého lidu.


Městečko bude otevřeno s programem od 3. července do 29. srpna. 

V případě vládního rozvolnění bude o víkendech v červnu městečko otevřeno bez programu k prohlídce. Občerstvení bude k dispozici v okénku u Šedýho Vlka.