Hotel Western park v Boskovicích hodnocení
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "Boskovice Western" Insert the code below on: https://www.youtube.com/user/Western643 ----------------------------------------------------------------------------------------------

Saloony
a občerstvení

Nekuřácká restaurace Saloon 1870


Stylová restaurace přímo v samém srdci Westernového městečka, která Vás vtáhne do atmosféry Divokého západu kolem roku 1870. Saloon 1870 nabízí tradiční i stylová jídla, ochutnat můžete například kuřecí stehna po kovbojsku, vepřové výpečky se zelím a bramborovými knedlíky nebo sladké šišky s mákem či ovocné knedlíky a další kovbojská jídla. Přivítá Vás vždy usměvavá, stylově oblečená obsluha, která Vás příjemně naladí. Saloon 1870 je otevřen celoročně a mimo jiné nabízí i prostor pro pořádání školení a firemních akcí, oslav rodinných sešlostí i svateb. Zařizujeme a organizujeme různá pohoštění, party a soukromé oslavy, svatební hostiny, obchodní schůzky a firemní oslavy. Na přání klienta vytvoříme příjemný den či večer se skvělou zábavou, programem a občerstvením. Náš personál vybere a navrhne ten nejlepší průběh vašich oslav, naši kuchaři připraví lahodná jídla z těch nejčerstvějších potravin a naši číšníci Vám je s radostí naservírují Jestli máte o firemní akci u nás zájem, neváhejte nás kontaktovat a zarezervovat si termín.

Malá vrchní terasa
40 míst
Spodní část restaurace
40 míst
Velká vrchní terasa
80 míst
Letní zahrádka
48 míst

NEKUŘÁCKÁ MEXICKÁ HOSPŮDKA A MALINKÁ CUKRÁRNA NA NÁMĚSTÍ

Mexická kuchyně pohladí vaše jazýčky, na přání i popálí a po dobrém obědě sladký dezert nabídne cukrárna.

Jednoduše LOS DOBROTOS DO TLAMOS.

Restaurace Desperado

LOKOMOTIVA GRILL  A PIZZERIE U ŠEDÝHO VLKA

Speciality grilované přímo ve staré lokomotivě a kouzelné okénko, které splní téměř všechna přání. Jen je vyslovte. Pro ty s italským temperamentem je tady nově otevřená pizzerie všech chutí. U nás o hladě nikdo nikdo nezůstane. 

TANČÍME S KOŇMI A JÍME S VLKY.