Hotel Western park v Boskovicích hodnocení
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "Boskovice Western" Insert the code below on: https://www.youtube.com/user/Western643 ----------------------------------------------------------------------------------------------

Vinnetou jako dárek

Vinnetou jako dárek

Nehynoucí legenda Vinnetou zve své fanoušky do Boskovic


Příběhy o nich se předávají z otce na syna jako rodinné stříbro. A není divu! Nikdo jiný nemůže být větším příkladem odvahy a statečnosti, cti a ryzího přátelství než legendární hrdinové Divokého západu, náčelník Apačů Vinnetou a jeho bílý bratr Old Shatterhand? Inscenaci o tom, jak se spojily jejich cesty, si nesmíte nechat v letní sezoně 2024 ujít.

Přijměte pozvání na velkolepou show plnou jedinečných scén a nádherných koní do Westernového městečka v Boskovicích. Neváhejte a již teď pořiďte svým nejbližším vstupenku na toto představení ve vánočním předprodeji. Zaručujeme Vám, že tento dárek vrátí chlapy do klukovských let. Dojmeme je k slzám, překvapíme jedinečnými scénami a rozesmějeme....

Už jen samotný začátek, v němž herec Jan Kačer svým sametovým hlasem řekne coby vypravěč ono legendární: “Znáte je všichni...“, na scéně se s pozdravem „Atava“ objeví Vinnetou na koni a zní přitom melodie z filmů o velkém náčelníkovi, bere i tvrďáky za srdce. Tým profesionálních herců, špičkových trikových jezdců na koních a kaskadérů nenechá diváka ani chviličku vydechnout. Budou žasnout nad jezdeckým uměním Vinnetoua, užívat si akční scény, v nichž to s Old Shatterhandem nandává padouchům ze Santerovy bandy.

Rozesměje je zálesák Sam Hawkins a vždy uhlazený a trošku popletený reportér Tuff-Tuff. Zasníte se při pohledu na krásnou Nšo-či procházející se s Old Shatterhandem pod devítimetrovým vodopádem. Překvapíme Vás i slavnou scénu z filmu Vinnetou I., v níž lokomotiva najede do Saloonu plného padouchů. To prostě musíte vidět!

A POZOR! Vstupenka na představení Vinnetou je zároveň celodenní vstupenkou do městečka. Zahrnuje také návštěvu hodinového představení se stádem koní a další scénky na naší Hlavní třídě. Kamarádi, přijeďte k nám nasát jedinečnou atmosféru Divokého západu!

Už máte pro Vaše blízké dárkový poukaz?

Přiložte k nim taky dopis, co pro ně vlastnoručně napsal Sam Hawkens.